top of page

Parapety wewnętrzne

KONGLOMERAT MARMUROWY

Konglomerat stanowi połączenie 95 % kamienia naturalnego i 5 % żywicy poliestrowej. Parapety z konglomeratu są bardzo wytrzymałe i trwałe oraz, ze względu na gładką powierzchnię - łatwe do utrzymania w czystości, odporne na ścieranie i promienie UV. Są doskonałą imitację naturalnych kamieni. Wszystkie parapety oferowane są z usługą montażu.

Dostępne szerokości: od 10 do 120 cm
Dostępna długość max: 304 cm
Grubość i waga: 2 cm - 52kg/m3 i 3 cm - 78kg/m3
Boki lekko zaokrąglone i sfazowane

 

MDF FINSA LAMINOWANE

Parapety wykonane z wilgocioodpornej płyty MDF Finsa Fibraplast Hidrofugo, dodatkowo laminowane. Wysoka jakość w bogatej wersji kolorystycznej.

Dostępne wykończenia: B, C, E, G, F oraz I
Dostępna szerokość: od 5 cm do 120 cm
Dostępna długość: max 275 cm

GRANIT

Granit jest kamieniem naturalnym a parapety z niego wykonane są ponadczasowe i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Można je wykorzystywać jako parapety wewnętrzne i zewnętrzne a piękno prawdziwego kamienia sprosta najbardziej wyszukanym oczekiwaniom klientów.
 

PARAPETY PCV KOMOROWE

Parapety komorowe PCV to efektowne rozwiązanie na każdą kieszeń. Szeroka gama kolorystyczna oklein PCV oraz wysoka jakość materiałów pozwala na produkcję parapetu nawet do 6 m długości!

Dostępne szerokości: 15, 20, 25, 30, 35, 40 i 48 cm
Możliwość przycięcia na dowolną szerokość za dopłatą
Dostępna długość: max 600 cm
Możliwość dokupienia z zakończeniami bocznymi PCV

Parapety zewnętrzne

W naszej ofercie znajdują się także parapety zewnętrzne stalowe w standardowych kolorach bądź drewnopodobne, parapety aluminiowe oraz granitowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.


 

parapety stalowe wzornik.jpeg
bottom of page