top of page
Niebieski dom

DRZWI ZEWNĘTRZNE

DRZWI DO DOMÓW GERDA

Drzwi zewnętrzne to istotny element podkreślający charakter budynku. Powinny współgrać z kolorystyką elewacji, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo domownikom. Gerda to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji drzwi.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów i ciesz się pięknymi, ciepłymi i antywłamaniowymi drzwiami. Dostępne serie:
Thermo Prime - skrzydło nawet do 240 cm wysokości z najwyższą izolacją termiczną;
Thermo Premium - doskonałe parametry izolacyjne oraz wiele modeli zarówno dla miłośników
klasyki jak i amatorów współczesnego designu;
Optima - solidne drzwi antywłamaniowe w bogatej gamie wzorniczej, w najlepszej cenie.

ALUMINIOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE GERDA ALTUS

Antywłamaniowe aluminiowe drzwi ALTUS zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu jak najcieplejszych drzwi.

Wykonane z trzykomorowego systemu aluminiowego o grubości 9 cm spełniają surowe wymagania stawiane przed nowoczesnym budownictwem pasywnym.
Drzwi ALTUS standardowo posiadają przekładkę w opatentowanej technologii ,,anti-bimetal”, specjalnie zaprojektowane izolatory znacząco podnoszą parametry termoizolacyjności i mają znaczący wpływ na obniżenie kosztów zużycia energii.

Konstrukcja drzwi aluminiowych GERDA ALTUS pozwala na uzyskanie jednolitej powierzchni
zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

DRZWI DO MIESZKAŃ GERDA

Celem firmy GERDA jest dostarczanie klientom znakomitych
drzwi do mieszkania także w budownictwie wielorodzinnym. Wyróżniają je m.in.: wysoka izolacja akustyczna, duża wytrzymałość na wandalizm i włamania, elegancja oraz
funkcjonalność. Drzwi do mieszkań dostępne są w seriach: STAR 60, PREMIUM 60, COMFORT 60 oraz ENJOY.

IMG_4781.png

DRZWI KOMPOZYTOWE VIKKING

antywłamaniowe drzwi najwyższej jakości chronione międzynarodowymi patentami, nie wymagają zadaszeń i są odporne na wilgoć, dostępne w setkach konfiguracji w pięciu seriach:
TOP - UD od 0,70 W/m2K, skrzydło kompozytowe grubości 65 mm z ościeżnicą PVC 85 mm z sześciokomorowego profilu klasy A, w strukturze drewnopodobnej REAL WOOD.
ARCTIC - UD od 0,70 W/m2K, skrzydło kompozytowe grubości 65 mm z ościeżnicą PVC 85 mm z sześciokomorowego profilu klasy A, opcjonalnie z ościeżnicą z drewna meranti 85mm x 75mm; możliwość zamiany struktury Real Wood na gładką powierzchnię Smooth lub/i efekt perłowy (bez dopłat), podwójny obwiedniowy system uszczelnienia.
ARCTIC PLUS - UD od 0,58 W/m2K, skrzydło kompozytowe grubości 75 mm, dedykowane do domów pasywnych bądź zeroenergetycznych, dostępne w każdym kolorze RAL w wersji Real Wood bądź Smooth lub/i z efektem perłowym.

ARCTIC ULTRA - UD od 0,53 W/m2K, skrzydło kompozytowe grubości 90 mm, system blokad antywyważeniowych, potrójny system uszczelnienia, wiatrostop - uszczelka w przyprogowej części ościeżnicy.
ULTIMATE - UD od 0,49 W/m2K - najcieplejsze drzwi na rynku, skrzydło kompozytowe o grubości 90 mm, obustronnie zlicowane, ukryte zawiasy, ościeżnica kompozytowa 90x84 mm z powierzchnią tożsamą dla skrzydła, w standardzie trzypunktowy antywłamaniowy zamek listwowy ryglowany klamką, opcjonalnie w wersji z przeszkleniem: czteroszybowe pakiety szybowe z systemem ciepłych ramek

DRZWI DREWNIANE AGMAR 

Firma Agmar produkuje ekskluzywne drewniane drzwi
zewnętrzne płytowe i ramiakowe w czterech wariantach grubości skrzydła: 68 mm, 78 mm, 88 mm oraz 100 mm.
Drzwi Agmar dostępne są w kilkudziesięciu wersjach modelowych, w których ponadczasowego stylu dodaje urok prawdziwego drewna.
Marka Agmar jako producent drzwi działa autonomicznie w każdym aspekcie, zaczynając od produkcji, przechodząc przez kontrolę, zabezpieczenie swoich produktów i własny transport. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się świetnymi cenami produktów, ponieważ Agmar nie korzysta z pomocy zewnętrznych dostawców usług.

bottom of page